Wrapy z łososiem

Pomysł na świetną przekąskę w ciągu dnia, idealne danie do zabrania do pracy czy też przygotowania na spotkanie ze znajomymi. Nakład pracy jest w zasadzie zerowy, za to wrapy z łososiem są nie tylko smaczne, ale i sycące.

Lubię takie proste dania, wrapy dają możliwość nieskończonych kombinacji. Te z łososiem, kaparami i ogórkiem są wyjątkowo dobre.

Przepis powstał we współpracy z Mission Wraps, które ma w swojej ofercie różne rodzaje świeżych, miękkich wrapów. W tym bez konserwantów (Original 0% Artificial Preservatives). Ja wybrałam ten z lnem do dzisiejszego przepisu
Przepis powstał we współpracy z Mission Wraps, które
ma w swojej ofercie różne rodzaje świeżych,
miękkich wrapów. W tym bez sztucznych konserwantów (Original 0% Artificial Preservatives). Ja wybrałam te z lnem do dzisiejszego przepisu

Przepis krok po kroku:

Krok 1. Podgrzewam na patelni wrapy po kilkanaście stron z każdej strony.

Krok 2. Mieszam jogurt z majonezem, doprawiam solą i pieprzem. Układam plastry łososia, szpinak. Dodaję ogórek (poprzecznie), plaster sera, kapary.

Krok 3. Zawijam boki a potem roluję. Przecinam na pół, owijam serwetką i podaję. Smacznego.

Wrapy z łososiem
Wrapy z łososiem
Wrapy z łososiem
Wrapy z łososiem
22 maja 2015 r.

Paulina Stępień. Dietetyk, królowa lunchboksów, rowerzystka, kamper, mama3. Pokazuję jak żyć lepiej, jeść zdrowiej i widzieć pozytywymój Instagram.