Przygotowane z dbałością

Zapraszam na serię przepisów wideo inspirowanych zwycięskimi daniami z konkursów „Przygotowane z dbałością” przeprowadzonych wspólnie z marką Ambition. W tych przepisach użyłam naczyń z linii Taurus, w których zastosowano odporną na zarysowania powłokę Teflon™ Platinum Plus – dzięki temu można używać z nimi metalowych akcesoriów jak łopatki czy ubijaczki, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.

Kaczka z jabłkami najlepsza

Przepis na idealną kaczkę z jabłkami, aromatyczną i wilgotną. Jeśli szukasz przepisu na kaczkę, która nie będzie sucha to polecam Ci właśnie ten przepis. Kaszka z jabłkami na pewno zagości na wielu świątecznych stołach, u mnie podaje ją się z konfiturą malinową lub kwaśną żurawiną oraz ziemniakami.

Zupa dyniowo-pierniczkowa

Mam dla Was przepis na aromatyczną zupę dyniowo-pierniczkową! Dla mnie brzmi to jak idealne połączenie pysznych jesiennych smaków ze świąteczną, grudniową atmosferą. Jest dynia (może być mrożona), są pierniczki, czego chcieć więcej? Zupa ma gładką konsystencję, jest lekko słodko-ostra, pięknie się prezentuje i na pewno będzie smakować także dzieciom.

Wołowe roladki z warzywami

Przepis na wołowe roladki drobiowe, pomysł na świetny obiad, który nie jest trudny do zrobienia, a zachwyci gości. Możesz wybrać inną część mięsa, najlepsze wychodzą z polędwicy, ale odpowiednio przygotowane będą świetne również z ligawy. W wersji dla dzieci możesz zrobić z indyka.