Drinki

Drinki alkoholowe i bezalkoholowe, lubiane przez wszystkich. Proponujemy nasze przepisy nie tylko na popularne mojito czy pinacoldę, ale też te mniej znane, ale równie pyszne drinki. Drinki z alkoholem są dla osób powyżej 18 roku życia.

Drink melonowy [+18]

Delikatny drink z wykorzystaniem likieru z melonów – midori. Drink jest lekki, orzeźwiający i kolorowy. Kolory zawdzięcza zielonemu midori i niebieskiemu blue curacao (akurat tutaj syropowi bezalkoholowemu). Całość dopełnia napój gazowany o smaku cytrynowym i troszkę rumu. Drink melonowy to idealna propozycja na letni wieczór. :)

Drink „marzenie Heleny” [+18]

Pyszny, niebieski drink mleczny, który w smaku trochę przypomina mi pinacoladę. Piłam takiego drinka w Lublinie i tak mi posmakował, że starałam się zrobić podobnego w domu. Zrobiony jest na bazie mleka, z dodatkiem malibu i blue curacao.

Mojito hiszpańskie [+18]

Bardzo lubię Mojito. Co prawda, podaję tu hiszpański przepis, który opiera się na toniku, a nie na wodzie, ale również powinien Wam smakować. Połączenie smaków jest orzeźwiające, a jednocześnie słodkie. Polecam, jeśli macie ochotę na jakiegoś smacznego drinka.