Najlepszy krem do babeczek i deserów

Abyście nie musieli szukać, podaję przepis na najlepszy krem, czyli krem twarożkowo-czekoladowy, świetny do dekoracji babeczek, deserów i tortów. To właśnie tym kremem dekorowałam muffiny na święta, jego białą wersją przystrajałam też babeczki bałwanki, a ciemną babeczki renifery. Krem sprawdził się również jako wypełnienie pięknych deserów joconde cake.

Ten krem będzie też idealny na kanapki zamiast Nutelli, możecie też śmiało napełniać nim kruche babeczki i nadziewać rurki. Jest naprawdę pyszny. Fantastyczny. Proporcje tego kremu możecie zmieniać, tak samo jak możecie zmieniać czekoladę na deserową, mleczną lub białą. Za każdym razem wychodzi najlepszy krem. :)

Przepis krok po kroku:

Krok 1. Czekoladę roztapiam w kąpieli wodnej. Do twarożku lub serka homogenizowanego dodaję czekoladę i mieszam. I krem gotowy. :) Możecie doprawić go cukrem albo ulubionym aromatem. Smacznego.

27 grudnia 2011 r.

Paulina Stępień. Dietetyk, królowa lunchboksów, rowerzystka, kamper, mama3. Pokazuję jak żyć lepiej, jeść zdrowiej i widzieć pozytywymój Instagram.