Menu na Dzień Matki

Co planujecie przygotować na Dzień Mamy? Zamiast kwiatków proponuję coś „na ząb”, przygotowałam krótką, podręczną listę pomysłów dań na Dzień Mamy, dań, które sprawią Waszej mamie przyjemność. :) Czekam również na Wasze propozycje.

Każda Mama ucieszy się ze smacznego prezentu w postaci ciasta czy ładniej przybranego śniadania. Na śniadanie możecie zrobić chociażby kanapki kwiatki. Jeśli Wasza Mama ma poczucie humoru, to na pewno jej się spodobają. :)

Dla Mamy najlepiej upiec ciasto, ja polecam rewelacyjną Panią Walewską, a jeśli macie ochotę, to spróbujcie też zrobić proste drożdżowe ciasto i dodać do niego owoce, np. truskawki. Świetnie sprawdzi się też nawet zwykłe ciasto, ale przygotowane w formie serca, jak murzynek. Z mniejszych deserów proponuję owoce pod bezową pierzynką, zaś z deserów bez pieczenia smaki, które na pewno i Wasza Mama pamięta, czyli blok czekoladowy.

A jakie są Wasze pomysły?

Menu na Dzień Matki

Niewielkie danie na śniadanie
Coś na obiad
Wymarzone słodycze dla Mamy
26 maja 2011 r.

Paulina Stępień. Dietetyk, królowa lunchboksów, rowerzystka, kamper, mama3. Pokazuję jak żyć lepiej, jeść zdrowiej i widzieć pozytywymój Instagram.