Czekolada na gorąco z winem

Red Wine Hot Chocolate to magiczny zimowy napój który podbija kolejne podniebienia na całym świecie. Jeśli nie próbowałeś to koniecznie musisz przygotować taką czekoladę na gorąco z winem. Tak! To zdecydowanie najlepszy napój na zimę. Rzogrzewa, ma niesamowity, pełny smak. Twoje kubki smakowe oszaleją od cudownego doznania jakie daje ta gorąca czekolada z winem. Dlaczego? Bo miesza się tu słodycz z odrobiną cierpkości, całość cudownie rozgrzewa od środka i po prostu jest pyszne.

Po prostu musisz spróbować! Czy każde czerwone wino będzie dobre? Jeśli nie wiesz jakie kupić to wybierz Merlot, będzie idealne, raczej odradzam Ci typowo słodkie wina, no chyba, że w takich gustujesz. Dodatki nie są obowiązkowe choć wspaniale dopełniają smak.

Przepis krok po kroku:

Krok 1. Mleko podgrzewam razem z przyprawami. Gdy jest ciepłe dodaję wino, wyłączam ogień i wrzucam czekoladę. Wszystko mieszam aż czekolada się rozpuści. Nalewam do kubeczków i dekoruję śmietanką.

Czekolada na gorąco z winem
Czekolada na gorąco z winem
11 stycznia 2017 r.

Paulina Stępień. Dietetyk, królowa lunchboksów, rowerzystka, kamper, mama3. Pokazuję jak żyć lepiej, jeść zdrowiej i widzieć pozytywymój Instagram.