Cupcake biały renifer Rudolf

Po babeczkach bałwankach zapraszam na kolejną uroczą dekorację babeczek świątecznych, tym razem biały renifer. To chyba jedna z bardziej popularnych dekoracji wypieków świątecznych. W sumie nie powinno to dziwić, bo tak ozdobione babeczki cieszą oczy i zawsze wywołują zachwyt wśród zaproszonych gości. :)

Babeczki białe renifery proponuję udekorować lukrem maślanym, ale jeśli ten lukier jest dla Was za słodki, to skorzystajcie z kremu, który proponuję przy ww. babeczkach bałwankach. To krem na bazie białej czekolady. Wolicie renifery brązowe? Dodajcie czekoladę deserową! Polecam. :)

PS: W oryginale do babeczek były rogi z takich zakręconych paluszków, ale w PL takich nie widziałam, możecie użyć precelków (ale uprzedzam, dużo pracy, bo się łamią) albo najlepiej paluszków. Inspiracje do przygotowania świątecznych babeczek znajdziecie na Google images i polecam Wam wszystkim szukanie nowych pomysłów, bo nie ma nic przyjemniejszego niż dekorowanie babeczek na święta. :)

Rudolf z czerwonym noskiem
Rudolf z czerwonym noskiem
13 grudnia 2011 r.

Paulina Stępień. Dietetyk, królowa lunchboksów, rowerzystka, kamper, mama3. Pokazuję jak żyć lepiej, jeść zdrowiej i widzieć pozytywymój Instagram.