Chłodnik owocowy

Przepis na chłodnik owocowy, czyli słodki obiad lub mega smaczny deser między posiłkami. Pyszny. Ja zrobiłam chłodnik owocowy na bazie jagód, z ogromną ilością zabranych w lesie poziomek i malin, do tego migdały, a dla zaostrzenia smaku – cynamon. Chłodnik owocowy możecie podać na obiad, o ile lubicie słodkie obiady. Jeśli jadacie zupy owocowe, to i chłodnik Wam się spodoba.

A jak nie, to owocowy chłodnik jest świetnym pomysłem na deser. Ba! Nawet jest lepszy niż lody. :) W zasadzie to taki koktajlowy chłodnik deserowy. Polecam! Do tego możecie dorzucić różne ulubione dodatki, musli, płatki albo inne owoce, może kawałki czekolady. Co Wy na to? Smacznego.

Przepis krok po kroku:

Krok 1. Wlewam jogurt, kefir czy zsiadłe mleko, dorzucam jagody, cynamon i cukier i miksuję. Nalewam do miseczek, dorzucam dużo owoców, posiekane migdały lub płatki migdałowe i podaję. ;) Smacznego.

Owocowy chłodnik
Owocowy chłodnik
6 lipca 2012 r.

Paulina Stępień. Dietetyk, królowa lunchboksów, rowerzystka, kamper, mama3. Pokazuję jak żyć lepiej, jeść zdrowiej i widzieć pozytywymój Instagram.