Babeczki ślubne

Proponuję dzisiaj kolejną dekorację cupcake, tym razem będą to babeczki ślubne. Białe, eleganckie i urocze (że słodkie, to nawet nie będę wspominać ;-)). Po zwariowanych dekoracjach typu potwór ciasteczkowy, czas na jakąś klasykę. Białe babeczki możecie podać z okazji ślubu czy wesela, ale też na chrzcinach, komunii i z każdej innej okazji, gdy chcecie, aby słodkości wyglądały pięknie. Zrobienie takich babeczek nie jest trudne, za to bardzo efektowne.

Potrzebny Wam będzie lukier plastyczny i krem. Najlepiej krem maślany, jak do dekoracji cupcake, ale może też być krem budyniowy, taki klasyczny do tortów. Na wierzch proponuję cukrowe perełki – te srebrzyste są zazwyczaj dość twarde, dlatego osobiście polecam „perłowe” albo zrobienie kropek z zabarwionego kremu (szczególnie, jeśli na przyjęciu będą dzieci, dla nich te kulki gotowe mogą być za twarde). Smacznego.

Cupcake ślubne - w środku waniliowe
Cupcake ślubne – w środku waniliowe
5 listopada 2011 r.

Paulina Stępień. Dietetyk, królowa lunchboksów, rowerzystka, kamper, mama3. Pokazuję jak żyć lepiej, jeść zdrowiej i widzieć pozytywymój Instagram.