Zabawa Italiana z książką


Czas na kolejną zabawę, obiecaną już jakiś czas temu, a będzie to zabawa z książką. Jak wiecie, jesteśmy partnerem książki "Apetyt na Italię", niesamowicie ciepłej, miłej i lekkiej powieści z wątkiem kulinarnym i przepisami w tle. W związku z tym, mamy dla Was kilka egzemplarzy książki. :)

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Co dla Was mamy

Mamy dla Was 5 książek "Apetyt na Italię", polecam Wam recenzję książki na zachętę. W każdym razie, książka jest lekka i czyta się ją szybko i z przyjemnością.

Co trzeba zrobić

Z czym Wam się kojarzy Italia? Byliście we Włoszech, macie własne wspomnienia, a może po prostu jedno skojarzenie zasłyszane? Podzielcie się tym. Może to być zdanie, wiersz, rysunek czy inna forma. Jeśli robicie zdjęcie, to pamiętajcie o karteczce z napisem kotlet.tv. Liczba komentarzy nieograniczona, zaproście do zabawy znajomych i rodzinę, i bawcie się dobrze. ;)

Czas do wtorku 2.10. do północy, wyniki w środę wieczorem (mam nadzieję, że mi się uda. ;-)). Miłej zabawy!

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 67