Wyniki zabawy z historyjką w tle


Tym razem zadanie było trudne, dlatego jestem pod ogromnym wrażeniem nadesłanych "opowiastek". Super! Wybór był trudny, bo każdy się napracował. Dziękuję za miłą zabawę.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Wszystkie historyjki możecie przeczytać pod zabawą, a teraz czas na wyniki. Przypomnę, że tym razem mieliśmy dla Was trzy zestawy nagród, a w każdym przyprawy do zrobienia domowych nuggetsów od Kamisu i śliczną patelnię Domo.

Wyniki, czyli nagrody lecą do:

Wikus za:

"I jeszcze jedna historyjka przyszła mi do głowy ;)
W pewnej miejscowości znajdował się duży blok mieszkalny zamieszkany przez same nuggetsy. Lecz na samej górze na ostatnim piętrze mieszkał smutny i przygnębiony Kotlet.Pewnego dnia do Kotleta przyszedł Mały Nuggets i zapytał się go „Dlaczego jesteś taki smutny i nigdy nie wychodzisz z domu Kotlecie?”. Na to kotlet odpowiedział mu: ” Jestem smutny ponieważ gdy patrzę na was ogarniają mnie kompleksy. Bo wy jesteście tacy złociści i chrupiący, a ja … jestem zwykłym Kotletem” na to Nuggets rzekł: „Nie smuć się, idź do sklepu i kup sobie klasyczną panierkę”. Kotlet skorzystał z jego rady, kupił panierkę, wrzucił ją na talerz i z ochotą się wykąpał. Po kąpieli był piękny i złocisty zupełnie jak rodowity Nuggets.;)"

Kasia K. za:

"Wracam po pracy – pusta lodowka,
A w brzuchu burczy – oto lamiglowka,
Lecz na dnie szafki lezy paczuszka,
Pyszne nugettsy poleca do brzuszka!"

Ritsu za:

"Pewnego razu była sobie Pani Filet z Kurczaka,która z niecierpliwością czekała na wyklucie się jej małych fileciątek. Gdy Fileciątka wykluły się,Pani Filet zauważyła coś dziwnego. Troje z jej dzieci było bowiem żółto-złociste! Miały dziwną,chropowatą skórkę i nie błyszczały tak ładnie jak reszta :( Pani Filet bardzo się tym zamartwiała,ponieważ reszta jej dzieci nie akceptowała tej trójki. Dano im nawet przezwisko „Żółciaki” . Gdy nasze Żółciaki trochę podrosły postanowiły uciec z domu. Spakowały wszystkie potrzebne rzeczy i uciekły w nocy.
Następnego dnia poszły do wróżki,by przepowiedziała im przyszłość-Żółciaki były jej bardzo ciekawe. Gdy tylko weszły do domku wróżki,ta krzyknęła : „Toż to legendarne NUGGETSY!”
Wróżka wyjaśniła trójce,że zostały zesłane , by założyć trzy potężne królestwa:
Królestwo Nuggetsów Pikantnych,Klasycznych i Sezamowych.
Nuggetsy postanowiły usłuchać się wróżki-i tak właśnie powstały trzy wspaniałe królestwa Nuggetsowe!! Królowie rządzili mądrze i pobrali się z Trzema Panierkami: Klasyczną,Pikantną i Sezamową. Koniec ;)"

Dziękuję Wam za udział, uśmialiśmy się, czytając Wasze odpowiedzi. Super! Do wymienionych osób postaram się odezwać lada dzień.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 12

 • Patrycja z Facebooka

Znowu się spóźniłam na konkurs ;-)) Gratulacje ;-))

 • Julaa

Haha super opowiadania! Gratulacje!;-)

 • kasia k.

OOOOOOO!!!! Akurat zajrzalam po jakies pomysly Wielkanocne, a tu taka niespodzianka!!!! Dziekuje bardzo!!! Swietny zajaczkowy upominek! :)

 • z Facebooka

Patrycja, konkurs nie zając, przybiegnie drugi :D

 • Patrycja z Facebooka

Ale taka śliczna patelnia uciekła ;-))

 • Ewa Natalia z Facebooka

Gratulacje:D:D

 • Ritsu

Jeeeeee! Dzięki ! I gratuluję pozostałym zwycięzcom !! ^^

 • Artur

no i znow hehe gratuluje :) Paulinko czekam na nastepny konkurs :)”)

 • Ritsu

Przepraszam,czy to,że przy pisaniu historyjki na konkurs nie dopisałam e-maila ma jakieś znaczenie? :(

Paulina Stępień

Ritsu dopisałaś teraz, nie ma problemu, jakbym nie wiedziała co robić to na bank wywiesiłabym wielki transparent :)))
postaram się może jeszcze dzisiaj wysłać mejle do wszystkich :))

 • Wikuś

o, jak fajnie ;)
Gratuluje pozostałym nagrodzonym ;)

 • kwiatuszek2104

Ritsu , EKSTRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 ;) pozdrawiam

Nie można dodawać nowych komentarzy.