Wyniki zabawy w szatkowanie


Tadam! Czas na wyniki. Wspólnie z Moulinex wybraliśmy zwycięzców zabawy w szatkowanie, muszę Wam przyznać, że wykazaliście się ogromną kreatywności i wszystkie Wasze hasła nadesłane do konkursu czytałam z przyjemnością!

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Tym razem można było wygrać dwie szatkownice Moulinex Fresh Express Plus. Polecam Wam moją recenzję tego sprzętu oraz więcej na: www.freshexpress.moulinex.pl

Wyniki, czyli szatkownicę dostają:

  • Marta z Wrocławia za "Moulinex szatkuje, ja z mężem flirtuję – to nie lada gratka: całus i sałatka!"
  • Katarzyna z Poznania "Szatkuję z radością , podaję z miłością. Pyszne potrawy dla całej rodzinki, zawsze bogate są w witaminki."

Dziękuję Wam za wspólną zabawę i gratuluję Marcie i Katarzynie! :)

Ze zwycięzcami Konkursu Organizator skontaktuje się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poczty elektronicznej, z którego dokonano zgłoszenia pracy konkursowej, tak więc ww. osoby oczekujcie mejla.

Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze, zresztą czytając Wasze hasła, jestem tego pewna! :)

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 5

  • Anonim

Szkoda ze nie wygrałem i gratuluje zwyciezcom

  • ptysia

Paulinko, czy ty miałaś kiedykolwiek styczność z takim mikserem jak Kitchenaid? Jeśli tak to wyrazisz o nim zdanie, może jakąś recenzję?

Paulina Stępień

Ptysia miałam dużo okazji go używać, może zrobię kiedyś recenzję, ale ja jestem z tych minimalistycznych, choć w kuchni spędzam naprawdę dużo czasu to przede wszystkim korzystam z miksera zwykłego ręcznego, inne okazjonalnie. KA jest dla mnie za ciężki przede wszystkim a raczej nie mam miejsca by stał na środku blatu i czekał na użycie :) między mną a KA nie zaiskrzyło :)

  • Anonim

Kiedy nastepny konkurs?

  • ptysia

dzięki za wyrażenie opinii :) więc jak by była możliwość proszę oczywiście o recenzję :)

Nie można dodawać nowych komentarzy.