Wyniki zabawy podróżnik w kuchni


Jestem pod wrażeniem Waszych kulinarnych wspomnień i eksperymentów związanych z kuchnią, dziękuję też za całą masę fantastycznych pomysłów na różne dania. W zasadzie, każde mam ochotę zrobić lub kiedyś spróbować. Są jednak takie, które po Waszej opowieści zostały mi dłużej w pamięci i dla tych osób są dzisiaj książki. :)

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Książki "Podróżnik w kuchni" wydawnictwa Pascal dostają:

Weronika za opowieść o żywych ośmiorniczkach – zrobiła na mnie ogromne wrażenie. To co u nas bywa wręcz nie do pomyślenia, gdzieś na świecie jest rarytasem! Jestem pod wrażeniem, a Was zachęcam do przeczytania opowieści Weroniki (klik).

Joanna za miętową herbatę marokańską. Już kilka razy słyszałam, że to najlepszy napój na świecie, dzisiaj nabrałam podwójnej ochoty na jej skosztowanie. Ogromnie rozczuliło mnie też ps. o fasolce szparagowej. :)) Zachęcam do przeczytania opowieści Joanny (klik).

Ola za kwasnicę góralską – mam ten sam problem, ale w końcu podejmę wyzwanie i zrobię tak pyszną, jak pamiętam. :) Zapraszam do przeczytania opowieści Oli (klik).

Odezwę się do ww. osób pewnie jutro/pojutrze, a książki zostaną wysłane we wrześniu, bo teraz raczej nie uda mi sie nikogo przekupić, by zrobił to w naszym imieniu. :) Dziękuję za fantastyczne opowieści i ogrom inspiracji! Ściskam.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 8

  • Ola

Dziękuję bardzo! :) Jeszcze nigdy nic nie wygrałam, nawet nie wiecie jaką sprawiliście mi radość :) Hip Hip! Kotlet TV Hura ! :)

  • Aleksandra z Facebooka

Dziękuję bardzo! :) Jeszcze nigdy nic nie wygrałam, nawet nie wiecie jaką sprawiliście mi radość :) Hip Hip! Kotlet TV Hura ! :)

  • Weronika

Serdecznie dziekuję:) Z przyjemnością przeczytam tę książkę! PS: Niesamowicie zazdroszczę Wam podróży!

  • Natala

Gratuluję!!! I zazdroszczę nagrody :P

  • Anita

Gratulacje! Miłej lektury laureatki!

  • joolaa

Gratuluję wygranym!
ja tym razem nie zdążyłam wziąć udziału, ale może w kolejnym…
pozdrawiam :)

  • Joanna z Facebooka

Mamma mia! Moje skromne opowiadanie wyroznione? Wielke dzieki Paulinko :-)

  • Ola

chciałam nieskromnie zauważyć, że w dalszym ciągu nikt się ze mną nie skontaktował:)

Nie można dodawać nowych komentarzy.