Wyniki zabawy lazurowej


Czas na wyniki zabawy lazurowej, w której można było zdobyć trzy książki. Ja właśnie jestem w trakcie lektury swojego egzemplarza i powiem Wam, że już mi się podoba, więc niech się cieszą ci, co dostaną. :)

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Nadesłaliście fajne odpowiedzi, zrobiło się troszkę sentymentalnie. :) Wiele osób swoją podróż marzeń widzi w Paryżu, a część w... Krakowie. Podoba mi się też podejście, że nieważne gdzie, ale z kim! To co, czas na wyniki!

Czas na wyniki zabawy, książki kulinarno-podróżnicze „Śródziemnomorskie lato. Sezon na Lazurowym Wybrzeżu i Costa Bella” D. Shallecka i E. Munuza otrzymują:

Gosia i Nikoś

Jak byłam małą dziewczynka, to marzyłam o odwiedzeniu końca tęczy, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście jest tam kociołek ze złotem. Niestety nigdy tam nie doszłam.

Agnieszka - nie podałaś mejla w podpisie :)

Moje wymarzone wakacje? Hmm…. Moim zdaniem nie ważne gdzie a ważne z kim. Wymarzone wakacje spędziłabym na wsi, w drewnianym domku oczywiście z moim mężusiem i córeczką, która ma 7 miesięcy. Już sobie wyobrażam jak leżymy na kocyku na łące i patrzymy w chmury i oczywiście zajadamy się słodkościami z Waszych przepisów. Czuć delikatny wiatr na ciele a słoneczko praży :) W oddali słychać szum strumyka. Mmm…cudnie by było ALE SIĘ ROZMARZYŁAM!!! Oby do wakacji!!!!!

Dorota

Najlepsze podróże to wakacje u dziadków. Dzieciństwo przepełnione radością,beztroską, ciepłą
atmosferą, bieganiem między snopkami siana,zajadanie pajdy chleba na polu
oraz zapach wspaniałej zupy szczawiowej.

Dziękuję za miłą zabawę przed majówką i życzę Wam wszystkim miłego odpoczynku. :) Z ww. osobami skontaktuję się jakoś na dniach.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 14

  • Marta

zwycięzcom – GRATULUJEMY:)

  • Dorota

Gratulacje !

  • Agnieszka

przepraszam pomyliłam się, to poprawny adres mail

Paulina Stępień

Agnieszka dzięki, już zapisałam :)

  • julia

;o przegapiłam zabawę! ale numer… gratulacje :)

  • Gosia i Nikoś

Poważnie? Ja? Ojejku to moja pierwsza nagroda ….. i to jeszcze książka :D Wspaniale, bardzo się cieszę :D Gratuluję zwycięzcom! Pozdrawiam!! :D

  • ebolka24/Wenus

Nic tylko usiąść i płakać;(

Paulina Stępień

Ebolka nie płakać tylko zbierać siły na kolejną zabawę :))))

  • Dorota

Bardzo się cieszę , ja też pierwszy raz coś wygrałam,pięknie dziękuję.Pozdrawiam i gratuluję pozostałym.

  • Gosia i Nikoś

Paulinko, czy już kontaktowaliście się z ww osobami? Nie dostałam maila ….. chyba :) Właśnie o to chodzi, że dziennie dostaję masę reklam i maili, więc często usuwam je dość szybko :D tylko pytam, nie pospieszam :) Chcę mieć pewność, że znowu nie usunęłam jakiejś wiadomości :) Pozdrawiam!

Paulina Stępień

Gosia przyznaję, że totalnie leniliśmy się na majówce :) nadrobię lada moment

  • Gosia i Nikoś

O no to się cieszę :) Nie musicie się spieszyć, tylko myślałam, że usunęłam wiadomość :) Trochę nierozgarnięta jestem i już wiele ważnych maili wykasowałam za jednym ruchem, dlatego wolałam zapytać :) A ja za to skończyłam remont w końcu i po majówce to ani widu ani słychu, ale za rok nadrobię :) za to u Was chyba wszystko się udało, więc cieszę się bardzo! Pozdrawiam gorąco z mniej ciepłego Gdańska :)

  • Gosia i Nikoś

Dostałam wczoraj książkę :D Ojejku ale się cieszę! Już połowę przeczytałam, bardzo ciekawa jest, szczególnie, że uwielbiam te regiony! Dziękuję raz jeszcze!!!!

Paulina Stępień

Gosia i Nikoś bardzo się cieszę! :D

Nie można dodawać nowych komentarzy.