Polub nas ;-)

Zabawa choinkowa wyniki

Czas na wyniki zabawy choinkowej :) Jak zawsze wszystkie Wasze pomysły były rewelacyjne, a wybór był szalenie trudny. Przepraszam za opóźnienie w wynikach, ale wczoraj wciągnęły mnie pierniczki i przygotowanie nowego działu… który niebawem :)

Jak wiecie mieliśmy dla Was super zestawy przypraw Kamis + foremka choinka Lekue. Obiecałam wyróżnić pięć osób – dwie za zdanie/wierszyk i trzy za zdjęcie dekoracji świątecznej. Oto wyróżnieni.

Zaczniemy od tych tekstowych:

Moniczek75 za watę cukrową jako śnieg :)

A więc:bombki z:
-knedli ze śliwką
- pierogów z kapustą z kapustą i grzybami,
-dzwonki karpia smażonego.gwiazda z cista drożdżowego
łańcuch z serdelków i wata cukrowa jako śnieg
:)”

Monika za uroczy wierszyk z drożdżowymi bułeczkami

„Na choince obok bombki zawiesimy trzy oponki,
Tuż nad nimi jak lampeczki zawisną nam cukiereczki,
Kilka pączków i ciasteczek, nawet drożdżowych bułeczek,
A wysoko, tam na górze z ciasta wypieczoną różę…
Lecz na dole podarunki, pełne słodyczy pakunki…
Wszystkim przy czym cieknie ślinka ozdobiona ma choinka …;>”

A teraz zdjęcia ozdób świątecznych:

Magda i Marcin za rewelacyjną dekorację z gofrów :) Podgryzaliście te gofry w literki? Na wyróżnienie zasługuje też gofrowy robaczek!

Ozdoba Magdy i Marcina z gofrów

Ula za aniołki solne – są śliczne :)

Aniołek solny od Uli

Angelika za całą masę ślicznych ciasteczek, w tym największe „kotlecikowe”

Ciasteczka na choinkę od Angeliki

Wybór był trudny, naprawdę. Chciałabym Was wszystkich wyróżnić! Dzisiaj będzie druga edycja zabawy, może macie pomysły na zadanie? Wszystkim dziękuję za fantastyczną rozrywkę ;-)

PS: będę się z Wami kontaktować dzisiaj lub jutro :)

Wersja do druku Wersja do druku

Zobacz również:

Komentarze (15)

Skomentuj



Dodaj foto

Możesz dodać własne zdjęcie i pochwalić się zrobionym daniem. Zrób zdjęcie i wgraj je poprzez poniższy formularz (maksymalny rozmiar pliku to 2 MB). Będzie nam bardzo miło :)