Wyniki zabawy biwakowej


Czas na wyniki zabawy biwakowej. Jesteście bardzo pomysłowi! Widać miejsc na grilla jest bardzo dużo, niektóre nie do zrealizowania, inne jak najbardziej. Bardzo miło czytało mi się Wasze komentarze. :)

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Tym razem przygotowaliśmy dla Was trzy zestawy grillowe, idealne na wyprawę w teren. Każda z trzech osób dostanie od nas finezyjnego okrągłego grilla oraz przyprawy grillowe Kamis

A teraz czas na wyniki, nagrody dostają:

Anita za rewelacyjne zdjęcie grilla podczas pracy. Brawa za pomysłowość! :)

Szymon za: "Albo teraz trochę ekstremalny pomysł. Można by wziąć swój grill do samolotu i wzbić się jak najwyżej. Potem do grilla przymocować spadochron oraz samemu również go założyć. Potem wyskoczyć z rozpalonym grillem w ręku i jednocześnie otworzyć spadochron swój i grilla. Teraz wystarczy tylko położyć kiełbaski i grillować lecąc cały czas w powietrzu. Gdy wylądujemy nie wiadomo gdzie, można pierwszych lepszych ludzi poczęstować pysznymi dla podniebienia „podniebnymi” kiełbaskami. ;)"

Chciałabym to zobaczyć :)

Darek za: "Ja proponuję biwak w podmorskim akwarium- obserwatorium ryb i innych żyjątek (świetne akwarium jest np.w Barcelonie). Przyciemnione światło i stłumione dźwięki, niesamowite cienie ogromnych ryb tworzą wyjątkową atmosferę. Jedyne zastrzeżenie to to, że biwak byłby z kuchnią wegetariańską. Pod wpływem tych widoków mija ochota na rybki i owoce morza :)"

Brzmi oryginalnie :)

Dziękuję bardzo za udział w zabawie, mam nadzieję, że miło spędziliście czas. :) Do ww. osób odezwiemy się w tym tygodniu.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 18

 • Szymon

Hurrra!!!! Wygrałem, wygrałem. ;) Uwielbiam Kotleta! Nawet się tego nie spodziewałem, że spodoba wam się mój pomysł. Jakbyście wiedzieli jak bardzo się cieszę. xD Uwielbiam grillować, a taki zestaw to po prostu super rzecz. Dzięki Wam bardzo.

 • ancona

gratulujemy wygranym :D

 • kaaasiuniaa

Gratulacje dla wygranych :D

 • anita

hura wygrałam dziękuję i gratuluje pozostałym

 • anna

Hmm dziwne ze wygrały osoby które dały pomysły na gilla skoro konkurs dotyczył pomysły na biwak…

 • Katarzyna

Biwak= grill :)

Brawa dla wygranych

 • Asia

Gratulacje :)

 • anna

BIwak to może sie równać ognisko, a w regulaminie podkreslone było MIEJSCE NA BIWAK , uwazam iz to nie sparwiedliwe, nie na tym miało to polegać gil można zobić wszedzie biwka nie

 • anna

„Co trzeba zrobić

Zaproponować najciekawsze miejsce na biwak i napisać krótko dlaczego. Może to być miejsce, w którym biwakowaliście, a może być całkiem nierealne :) ”

Wygranym grtuluje ,ale inne osoby zostały poszkodowane

 • Milagros

Gratuluję innym

Ale zgadzam się z anną mial byś biwak a nie jakiś odrazd
To to soamo co ja bym zaproponowała że wykopałam głęboki duł i tam sobie rozbiłam namiot rozpaliłam gonisko i się świetnie bawiłam;))haha;)

Gratuluje innym…:):):):):)
;((
;((

 • TAK

POTWIERDZAM SŁOWA ANNY. NIESPRAWIEDLIWE JAK ZAWSZE :)

Paulina Stępień

Tak z tego co widzę sama pisałaś o biwako-grillu :) to zabawa, gratulować trzeba i bawić się dalej a nie marudzić :))))) jutro kolejna:)

 • TAK

ALE I TAK GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!! :-)

 • anna

nie no ja sie bardzo cieszę z wygranych , sama kiedys wygrałam konkurs na stronie, ale reguły powinny być jasne ;)

 • Paulina

Dokładnie tak biwak a grill nie mają wcale tak dużo wspólnego, biwak to przede wszystkim spanie w namiocie, ognisko ze skwierczącymi kiełbaskami na patykach i pogaduszki do pozna przy ognisku , a grill to moze kazdy zrobic w swoim ogrodzie, a ja takie ładne miejsce znalazłam :(

 • Paulina

A no i gratuluje wygranym, zdjecię Anity rewelka ;) pomysł na grill super;)

 • Szymon

Skończył się już tamten tydzień i do tej pory jeszcze nikt się ze mną nie skontaktował w sprawie nagrody. Czy to do mnie nie doszła żadna wiadomość czy też jeszcze nie kontaktowaliście się z nikim, chociaż mieliście się odezwać w zeszłym tygodniu.

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

 • Szymon

Dziś dostałem przesyłkę z nagrodom. Grill naprawdę super, paczka wysłana priorytetem, jedyne co to ktoś chyba dostał moją przyprawę do grzanek, bo ja mam podwójnie skrzydełka i w ogóle do grzanek, ale to nic nie szkodzi, najważniejsze są te przyprawy w tubkach i grill. Naprawdę fajne konkursy macie, super nagrody i jeszcze raz dzięki. ;)

Nie można dodawać nowych komentarzy.