Wielkanocny stół na różowo


Różowy kolor, drobiazgi w krateczkę, biel i zieleń świeżej rzeżuszki. To tak bardzo kojarzy mi się z Wielkanocą! Dlatego dzisiaj pokazuję Wam kolejną aranżację stołu wielkanocnego, tym razem właśnie w różowych, delikatnych kolorach.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Najważniejsze są detale. Niewiele trzeba, by codzienną białą zastawę zmienić w bardziej świąteczną. Tymi drobiazgami są serwetki w różową krateczkę i delikatne różowe wstążeczki, wokół jajeczek i rzeżuchy. Na takim stole możecie również postawić różowe tulipany lub pęczek malutkich stokrotek.

Stół wielkanocny na różowo
Stół wielkanocny na różowo

Jajeczka oplecione małą kokardą z atłasowej wstążeczki wyglądają uroczo. Szczególnie podobają mi się białe jajeczka. Przyznam się, że dużo musiałam się nachodzić, by znaleźć białe jajka od szczęśliwych kurek (to te np. z cyferką 1). Udało się. ;-)

Takie jajka możecie umieścić nie tylko w stojaczku na jajka, ale po prostu na talerzu. Niewiele trzeba, by wprowadzić wiosenny nastrój na stole. Ot, wstążeczka i serwetka. I oczywiście coś zielonego, wiosennego.

Stół wielkanocny na różowo
Stół wielkanocny na różowo

Na stole ładnie będą wyglądać też jajeczka przepiórcze, jeśli nie chcecie kupować prawdziwych, kupcie te sztuczne, które po prostu będą pełnić funkcję ozdobną. :) I jak Wam się podoba wielkanocny stół na różowo?

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 2

  • asiejka

magicznie i delikatnie
podoba mi się ta kratka

  • tatulek

Fajnie wygląda o jak szybko rzeżucha wyrosła

Nie można dodawać nowych komentarzy.