Różowy kolor, drobiazgi w krateczkę, biel i zieleń świeżej rzeżuszki. To tak bardzo kojarzy mi się z Wielkanocą! Dlatego dzisiaj pokazuję Wam kolejną aranżację stołu wielkanocnego, tym razem właśnie w różowych, delikatnych kolorach.
Najważniejsze są detale. Niewiele trzeba by codzienną białą zastawę zmienić w taką bardziej świąteczną. Tymi drobiazgami są serwetki w różową krateczkę i delikatne różowe wstążeczki owiązane wokół jajeczek i rzeżuchy. Na takim stole możecie również postawić różowe tulipany lub pęczek malutkich stokrotek.
Jajeczka oplecione małą kokardą z atłasowej wstążeczki wyglądają uroczo. Mi szczególnie podobają się białe jajeczka. Przyznam się Wam, że dużo musiałam się nachodzić by znaleźć białe jajeczka od szczęśliwych kurek (to te jajka np. z cyferką 1). Udało się ;-)
Takie jajeczka możecie umieścić nie tylko w stojaczku na jajka, ale po prostu na talerzu. Niewiele trzeba by dodać troszkę radosnego nastroju i wprowadzić wiosenny nastrój na stole. Ot wstążeczka i serwetka. I oczywiście coś zielonego, wiosennego.
Na stole ładnie będą wyglądać też jajeczka przepiórcze, jeśli nie chcecie kupować prawdziwych, kupcie te sztuczne, które po prostu będą pełnić funkcję ozdobną :) I jak Wam się podoba wielkanocny stół na różowo?
więcej zdjęć:
Zobacz również:











magicznie i delikatnie
podoba mi się ta kratka
Fajnie wygląda o jak szybko rzeżucha wyrosła