„Wielkanoc. Świąteczna kuchnia mojej babci” – Olga Smile


Wielkimi krokami zbliżają się święta wielkanocne, tym razem zapraszam do lektury książki z przepisami na tę właśnie okazję. Książkę "Wielkanoc. Świąteczna kuchnia mojej babci" napisała moja znajoma, Olga, i jeśli szukacie niewydumanych, a jednocześnie fajnych przepisów, to warto po książkę sięgnąć.

Książka podzielona jest na trzy działy, są to wielkanocne przepisy, wielkanocne obiady i wielkanocne ciasta. W każdym znajdziecie masę fajnych przepisów, jedna znane, inne w nowej formule, która zmuszą do eksperymentów w kuchni. Każdy przepis jest ładnie, estetycznie zilustrowany i opisany, więc nawet laicy nie będą mieli problemów z gotowaniem.

Dodatkowo, przy prawie każdym przepisie są inne podobne propozycje smakowe, a dzięki temu pomysłów na ciekawe dania jest naprawdę sporo. W sumie 150.

Książka nie jest zbyt gruba, ale patrząc na nią, jak na pozycję okazjonalną, wielkanocną, to znajdziecie tu wszystkie przepisy, jakie będą Wam potrzebne. W dodatku estetyczne wydanie na pewno zachęca do oglądania i inspirowania się. Widać, że Olga lubi tradycyjną kuchnię. Wielkanocnego śniadania nie wyobraża sobie bez jajek, obiadu bez barszczu białego, a deseru bez mazurka. Jeśli i Wy lubicie kuchnię, która kojarzy się z dzieciństwem, to na pewno się nie zawiedziecie.

Jeśli mieliście okazję czytać lub oglądać książkę Olgi, to koniecznie napiszcie o własnych odczuciach. :)

Informacje o książce

  • Wielkanoc. Świąteczna kuchnia mojej babci
  • Autor: Olga Smile
  • Liczba stron: 128, twarda oprawa
  • Wydawnictwo: Olim Media, 2011
  • Orientacyjna cena: 25 zł
Książka od środka
Książka od środka

Paulina Stępień

kotlet.tv

Dodaj komentarz

Komentarze: 5

  • Kasia z Facebooka

Świetna jest książka tej autorki „Smak imprezy”. :)

  • Asia z Facebooka

eee… nie ważne CO się będzie jadło tylko CZYM ! :P

@Kasia ;-)
@Asia haha, no wiesz :)

  • Asia z Facebooka

wiem… wiem… ale się „podjarałam” bo się nie spodziewałam… i strasznie się cieszę… :D