Test: Zestaw do fondue Severin FO 2406


Dzisiaj testujemy zestaw do fondue Severin Fo 2406. Jest to zestaw elektryczny, co ma na pewno swoje plusy i minusy. Skupimy się jednak na samym urządzeniu.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Zestaw do fondue Severin FO 2406

Elektryczny zestaw do fondue z drapanej stali nierdzewnej. Zestaw składa się z podgrzewacza i zdejmowanego pojemnika (garnka) o dużej pojemności. Do tego są widelce i osłona na garnek w komplecie.

Wygląd

Klasyka. Ciężko oceniać coś, co jest po prostu ładne, ale bez wielkich fajerwerków. Urządzenie ze stali nierdzewnej jest dość uniwersalne i będzie pasować do każdej kuchni. Pokrętło jest w kolorze czarnym. Na uwagę zasługuje wygodny, naprawdę spory garnek, który można wykorzystać nie tylko do podgrzewania fondue, ale również zupy czy innego dania jednogarnkowego, które chcemy zaserwować gościom.

Jednocześnie wielki garnek nie zmusza do robienia jedynie dużych porcji. Dla 2 osób również można przygotować fondue.

Działanie

Maszyna działa bez zarzutu. Osłona dolna jest z tworzywa sztucznego, więc nie nagrzewa się. Zatem urządzenie można przenosić bez ryzyka oparzenia. Przygotowując fondue warto ustawić pokrętło na wysoki stopień, np. 4–5, ale potem do potrzymania temperatury wystarczy 1–2.

Podsumowanie

Ten elektryczny zestaw do fondue jest na pewno wygodny i stabilny. Bez problemu przygotujecie w nim swoje ulubione fondue lub podtrzymacie temperaturę innego dania. Plusem są dołączone widelczyki, więc nie trzeba szukać własnych dość długich.

Na pewno jest to fajne urządzenie na wszelkiego rodzaju przyjęcia.

plusy:

  • ładny wygląd
  • duży garnek
  • widelczyki w zestawie

ani plus, ani minus:

  • dość spore urządzenie, a z drugiej strony można podgrzewać większe porcje

Informacje

  • Zestaw do fondue Severin FO 2406
  • Moc: 800 W
  • Cena orientacyjna: 339 zł

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 1

  • TheNBA14

Nie jestem pewien ale nie czyta się fundu tylko fondi

Nie można dodawać nowych komentarzy.