Test: Barbeque-grill Severin PG 1525


Przetestowaliśmy grilla elektrycznego Severin PG 1525. Jest to grill idealny do mieszkania, w ogóle nie dymi, a jedyny zapach, jaki towarzyszy grillowaniu, to ewentualny zapach przygotowywanych potraw.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Grill Severin PG 1525

Wygodny grill, na którym możecie śmiało grillować w pomieszczeniu. Ma żeliwną płytę grzewczą pokrytą nieprzywierającą warstwą ochronną (można myć w zmywarce), a pod spodem pojemnik na wodę, dzięki czemu nie dymi podczas grillowania. W trakcie grillowania można dolać wody bez zdejmowania tej płyty. Oczywiście, jest też wskaźnik temperatury.

Wygląd

Prosty design bez zbędnych bajerów. Tak najprościej można ocenić wygląd tego elektrycznego grilla. Obudowa jest lekka, plastikowa, a płyta żeliwna waży swoje. Dzięki temu grill jest stabilny, a jednocześnie bez problemu przeniesiecie go w inne miejsce.

Działanie

Grill elektryczny nagrzewa się szybko, podczas grillowania nie ma dymu, więc spokojnie można używać go w domu. Nic do niego nie przywiera, a wszystkie grillowane potrawy naprawdę szybko i równo przyrumienione w grillowym ciepełku.

Podsumowanie

Fajne urządzenie dla kogoś, kto szuka prostego grilla elektrycznego do domu, tak by korzystać z grillowanych potraw nie tylko w sezonie.

Informacje

 • Grill Severin PG 1525
 • Moc: ok. 1600 W
 • Wymiary części grillowej: 38x22 cm
 • Cena orientacyjna: ok. 220 zł
grill-severin3
grill-severin3
grill-severin2
grill-severin2

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 7

 • Smoqer

Witam , bez urazy ale z testem to ma niewiele wspólnego bardziej szybka reklama produktu ale ok . Mam pytanie czy ta grzałka na którą spada tłuszcz nie dymi i nie wydziela zapachu ?i woda pod prądem jak się sprawdza nie ma ryzyka zwarcia , w przypadku nagłego przesunięcia grilla ?

 • kotlettv

możemy nazwać to bardziej recenzją, ok? :) tak jak wspomniałam nic nie dymi, nie wydaje mi się, by jakikolwiek element mógł się przesunąć, wody jest też na tyle niedużo, że nawet po potrząśnięciu nie dojdzie do grzałki….więc raczej nie wyobrażam sobie katastrofy :) Ma na pewno zabezpieczenie, że przy wyjmowaniu grzałka się wyłącza, nawet jeśli ktoś nieuważnie sam tego nie zrobi wcześnie.

 • tmechatronik

@Smoqer, grzałki zbudowane są tak, że wewnątrz tego metalowego pręta jest izolator a po środku jest drut oporowy (grzejny). Grzałka jest identyczna jak ta do gotowania wody w kubku (grzałka nurnikowa) -tylko ma inny kształt. Nie ma wiec ryzyka, że dojdzie do zwarcia w przypadku zamoczenia. Co do grilla to nie znam go, ale znając życie nie ma rzeczy idealnych dlatego podejrzewam, że tłuszcz może się gdzieś raz na jakiś czas zabłąkać i spaść na grzałkę. Niemniej jednak do tragedii nie dojdzie ;-)

 • piker14

Nie ma to jak tradycyjny grill na działce przy browarku :)

 • witoldmotyka

czy spadnie na grzałke czy nie….?? eeeee… ja tam widze ze płyta górna jest tak zrobiona iż otowru na tłuszcz mijają się z prętami grzałki (inaczej mowiac czecs zaslepiona plyty znajduje sie centralnie nad pretami grzalki)
szkoda ze nie ma 50/50 (czyli plyta jednolita + grill)

 • Pati

Mam w domu ten grill, jest super, równomiernie grilluje, ja zazwyczaj grilluje na 4 i szybko jedzenie jest gotowe, polecam :P

 • Jan

Gdzie mogę kupić nowy pojemnik na wodę.Stary po kilkurazowym użyciu jest nieszczelny.

Nie można dodawać nowych komentarzy.