Subskrybujesz już kotlet.tv na YouTube?


Czytacie, oglądacie nas na stronie, a czy subskrybujecie nasz kanał na YouTube i śledzicie poczynania na Facebooku? Jeśli nie, to gorąco Was do tego zachęcam. :) A przy okazji napiszcie coś o sobie, jak macie na imię i czego szukacie, jakich przepisów, co lubicie, a czego nie? Będzie mi szalenie miło poznać Was choć trochę i wiedzieć, kto siedzi po drugiej stronie monitora. :) To jak? Ja jestem Paulina, a Ty?

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Napiszcie, co lubicie, jak macie na imię, jakich przepisów Wam brakuje, a które uwielbiacie, będzie mi szalenie miło poznać Was trochę bliżej. :)

A ja zachęcam do:

Czekam na Was! A jeśli chcecie wiedzieć o mnie więcej, to poczytajcie stronę "o mnie" lub polubcie nasz drugi blog domowa.tv :)

Na kotlet.tv znajdziecie przepisy na pyszne ciasta, smaczne torty, proste obiady, a także wyszukane kolacje, jeśli lubicie gotować, to znajdziecie tu wszystko, jeśli nie lubicie, to polubicie albo zacznie Wam to sprawiać przyjemność, a przynajmniej bardzo bym tego chciała. Rozgośćcie się i czekam na Wasze komentarze. :)

Uściski! Miłego dnia – Paulina

PS: Napiszcie koniecznie coś o sobie, jak macie na imię, co lubicie gotować, fajnie wiedzieć, kto siedzi po drugiej stronie. :)

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 108

  • Waldemar Nowak

Nic nie szukam, zobaczyłem reklamę Lidla i tu trafiłem.

  • Ola

Przypadkiem trafiłam na te stronę. Jest rewelacyjna. jestem laikiem jeśli chodzi o gotowanie wiec te filmiki to dla mnie prawdziwe wybawienie. Bardzo podobają mi się proste i niezbyt skomplikowane dania. proszę więcej takich szybkich, na obiad oraz dla dzieci. Pozdrawiam

  • free

We’ve been numerous volunteers along with establishing a completely new system within our neighborhood. Your web site provided us with helpful data to function upon. You have done a new solid employment as well as each of our total community should be grateful back.

Nie można dodawać nowych komentarzy.