Stół zimowy


Zima w pełni, za oknem biało i chociaż zaczęły się roztopy, to i tak świat jest jeszcze cały pokryty śniegiem. Dzisiejsza aranżacja stołu jest zimowa, w odcieniach bieli i niebieskiego. Stół zimowy. Właśnie takie kolory kojarzą się najczęściej z zimą, szczególnie tą piękną, bo w rzeczywistości bywa różnie.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Stół w takich barwach wygląda delikatnie, a jeżeli dodatkowo postawicie na środku wazon lub misę wypełnioną bombkami lub srebrzystym łańcuchem, to całość będzie jeszcze bardziej zimowa. Pastelowy błękit ożywia biel i srebrzyste dodatki, i wprowadza świeżość. Tak nakryty stół wygląda bajecznie, jak z malowniczego pejzażu.

Idealnie pasują tu proste szklanki, obłe kształty bez kantów czy mocnych rys.

Zwróćcie uwagę na to, że gdy na stole w roli głównej są dwa lub trzy kolory, to zwykła miseczka czy szklanka nabierają nowego wymiaru. Proste szklanki będą wyglądać jak z lodu, bo srebrzyste elementy łańcucha będą dodawać im blasku. I to, na co normalnie nie zwraca się uwagi, w takim na pozór mroźnym wystroju wygląda zupełnie inaczej.

Przy takiej aranżacji możecie dodatkowo użyć błękitnych lub białych piórek, srebrzystych łańcuszków lub koralików. Korzystanie z trzech kolorów – niebieskiego, białego i srebrnego – zapewni harmonię na stole. To taki stół zimowy, przy którym można zasiąść w zimowy dzień lub, dodając dodatkowo srebrzyste świeczniki, można przygotować go na święta.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 3

  • wiosenka27

Bardzo trafna nazwa. Podoba mi się:)

  • Grazyna

Śliczny :)

  • kasiaaaa24

Śliczny. W takiej atmosferze jak z Królowej Śniegu :)

Nie można dodawać nowych komentarzy.