Słoneczny stół wielkanocny


Stół wielkanocny w kolorze żółtym to więcej słońca w całym pomieszczeniu. Kolor żółty jest szalenie optymistyczny, dodaje energii i rozświetla. Aby codzienny stół przekształcił się w słoneczny stół wielkanocny wcale nie potrzeba wiele.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Ważne są żółciutkie dodatki – serwetki, kurczaczki i żółciutkie piórka, to pierwszy ważny element. Drugi to cebulki kwiatków i bukszpan, ewentualnie zielona trawka wielkanocna czy rzeżucha. Każdą z tych rzeczy bez problemu dostaniecie teraz w sklepie, nawet na ostatnią chwilę.

I w zasadzie tylko tyle trzeba, by wprowadzić na stół więcej słońca. Podczas przygotowywania tej wielkanocnej aranżacji, do pokoju zajrzało prawdziwe słońce. To nie mógł być przypadek. ;-)

wielkanocny stół na zółto
wielkanocny stół na zółto

Wielkanoc to radosny czas, a takie są też kolor żółty, wiosna i wielkanocna atmosfera, dlatego zaszalejcie i pobawcie się żółtym kolorem na stole wielkanocnym. Wiosenny nastrój wprowadzają też niewielkie roślinki, jak gałązki bukszpanu czy małe cebulki kwiatków. Takie cebulki można dostać bez problemu w każdym sklepie. Cebulki możecie włożyć do miseczek razem z bukszpanem, a możecie też przyozdobić kopczyk rzeżuchy lub po prostu porozrzucać na stole, wprowadzając troszkę wiosennego szaleństwa.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 3

  • asiejka

kropki lubię od zawsze
połaczenie bieli i żółci.. ładnie

  • Majana

Piękny ten żółty stól :) Tak słonecznie i świątecznie:)

Wesołych Świąt!:))

Paulina Stępień

Asiejko – kropki, kurczaczki, piórka… ja uwielbiam te klimaty :)

Majanko – dzięki za miłe słowa! Tobie również życzę Wesołych Świąt :)

Nie można dodawać nowych komentarzy.