Relacja z niedzieli teatralno-kulinarnych


Dzisiaj troszkę sztuki, ale by nie odbiegać będą dwie sztuki – teatralna i kulinarna. :) Jak wiecie, kotlet.tv objął patronatem medialnym kulturalne wydarzenie, jakim są Niedziele teatralno-kulinarne. W wielkim skrócie wygląda to tak, że najpierw jest czytana sztuka, a potem wszyscy zasiadają do wspólnego stołu i dyskutują. A na tym stole są dania, które przynosi się zamiast biletu wstępu. Bardzo fajny pomysł! A teraz zapraszam Was do naszej krótkiej relacji.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

W poprzednią niedzielę, 24 października, miała miejsce druga edycja Niedzieli teatralno-kulinarnych. Dodam, że ta impreza (a jest to cykliczne wydarzenie) odbyła się w Warszawie, a dokładniej w Centralnym Basenie Artystycznym i jest to przedsięwzięcie Sceny Współczesnej.

Czytana była sztuka Szymona Turkiewicza “Fejs Bóg”, której premiera sceniczna odbędzie się 20 listopada w nowej przestrzeni Sceny Współczesnej. W czytaniu wzięli udział: aktorka Magdalena Engelmajer oraz Daniel Wieleba. Muszę przyznać, że sztuka naprawdę zaskakuje, jeśli korzystacie z Facebooka, to będzie Wam jeszcze bliższa. :)

Zobaczcie naszą wideo relację. Rozmawiamy też Magdą Engelmajer, która czytała rolę głównej bohaterki Ewy, a także z Szymonem Turkiewiczem, twórcą tej sztuki. Jednocześnie zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w styczniu.

Relacja z niedzieli teatralno-kulinarnej

A przy okazji dziękuję za miłe spotkania podczas niedzieli teatralno-kulinarnych. ;-) Zresztą pomysł połączenia sztuki teatralnej i kulinarnej jest świetny, można posłuchać, podyskutować w miłym towarzystwie, a w dodatku przy smacznie zastawionym stole. Również pomysł, by zamiast biletu przenieść ze sobą po prostu coś smacznego jest super!

Zachęcam Was też gorąco na premierę sztuki "Fejs Bóg", która odbędzie się 20 i 21 listopada o godzinie 19:30. Więcej informacji znajdziecie na stronie Sceny współczesnej www.scenawspolczesna.pl. A o kolejnych Niedzielach teatralno-kulinarnych będziemy informować oczywiście na Kotlecie i na naszym Facebooku. :)

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 19

 • tatulek

Gratuluje w takiej roli jeszcze Was nie widziałem SUPER

 • Gojdula

Sluchajcie, jestescie fantastyczni, tryskacie pomyslami. Fajnie ze pokazujecie jak mozna „bawic” sie sztuka kulinarna.

A tak poza tym to ten pomysl z Sushi nie taki zly ;) ;) ;)

Pozdrawiam

Paulina Stępień

Dzięki za miłe słowa, dla mnie to naprawdę ciekawe połączenie sztuki teatralnej i kulinarnej, fajny pretekst do rozmowy i spotkania :) a z tym sushi to może to jest myśl :))

 • moniczek75

a ja powiem tylko ach!!!!!!!

 • z Facebooka

Goha oczywiście :) dzięki, nam pomysł bardzo się spodobał. A co do sushi, o rany, chyba trzeba zrobić :D

 • LukasPeticour

może poprzestańcie na gotowaniu ;p przynajmniej na kotlet.tv ^^

 • kotlettv

ależ gotowanie to sztuka :) troszkę chcemy zachęcić czytelników, by zrobili przepisy z kotlet.tv i ruszyli do teatru :) w końcu zamiast biletu wystarczy przynieść coś smacznego :)))

 • LukasPeticour

po prostu trochę nie moje klimaty ^^ ale wasz kanał doceniam a jestem 17nato letnim chłopczykiem =D często korzystam z waszych przepisów.

 • kotlettv

bardzo nam miło :) a czasem można obejrzeć coś innego, chociażby dla poszerzenia horyzontów :) strasznie się cieszę, że korzystasz z przepisów ;)) pozdrawiam ciepło.

 • allinlodz

Nie róbcie wywiadów…

 • kotlettv

możesz je pominąć ;-) ale od czasu do czasu na pewno będą, tym bardziej, jeśli w ten sposób możemy przemycić troszkę kultury i teatru :)

 • dzbanek98

hahahahaha jaki mikrofon a film fajny ;D

 • allinlodz

Nieładnie, nieładnie… „Anulowano subskrypcję”.

 • kotlettv

??? czasem Cię nie rozumiem :) pozdrawiam

 • Kuchareczka89

OOo matko, straszne to było… aha, yhy, aha, ihi, …. właziłaś im w słowo, tak się nie robi;-)

 • Kuchareczka89

Jakiej „Tej”??? A od kiedy my jesteśmy na ty??? Jak nie masz nic mądrego do ‚powiedzenia’ to zamilcz i idź oglądać jak nałożyć tapetę na swoją i tak już zapewne pomarańczową mordkę.

 • perlaoceanu

Ty chyba nie wiesz dziewczyno o czym piszesz… gówniaro.

 • Kuchareczka89

gówniaro to do koleżanek z klasy, nie do mnie, kończe to bo nie masz nic sensownego do napisania, a jak wiadomo głupiemu nalezy ustapic;) pozdraiwma;)

 • lasiodorka

a wg mnie fajnie, ze jest jakies urozmaicenie, ale osobiscie, przedstawienie nie podobalo mi sie, a takze wywiad – o wywiadzie i wszystko o o nim a tu nagle gotowanie… ale! cenie kotlet tv ponad wiele, bo zawdzieczam wiele super obiadow i przystawek, a jednoczesnie musze przyznac ze tej ‚parze’ pomysl’ na przedstawienie wg mnie nie udal sie, nie zachecilo mnie to wogole…. FB jest stary i robi sie juz nudny…. bynajmnij poza granicami PL… za ktorymi b, tesknie…

Nie można dodawać nowych komentarzy.