Nowości na stronie – forum i recenzje


Obiecałam tydzień nowości – no to jest :). Na kotlet.tv znajdziecie teraz małe forum, a także nowy, fajny dział, który jest odpowiedzią na liczne sugestie – dział recenzje. Jestem strasznie dumna z tych nowych rzeczy i mam nadzieję, że i Wam się spodobają.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Malutkie forum jest głównie po to, żebyście mogli dodawać swoje przepisy. Dostaję od Was wiele fajnych przepisów na mejla. Jedne z prośbą, bym coś ugotowała, bo ktoś nie wie, od czego zacząć, a inne po to, by się po prostu podzielić pomysłem – są one niesamowitą inspiracją dla mnie.

Mam nadzieję, że takie rozwiązanie Wam się spodoba, a ja oczywiście będę się starała zaglądać już nie tylko na Waszą "listę życzeń", ale i na forum, i z każdego będę wybierać coś fajnego do zrobienia. Co prawda, liczba potraw "w kolejce" jest niesamowita, ale ja to bardzo lubię! :) Tutaj dział forum.

Na mini forum stworzyłam też dwa inne działy – porady kuchenne i AGD kuchenne. Jeśli z czasem uznacie, że wolelibyście inne, to piszcie, na pewno coś razem wymyślimy.

Druga nowość na stronie to recenzje i testy sprzętu AGD. Jest tak dużo sprzętów na rynku i tyle nowości, że czasem trudno coś wybrać. Postaram się tutaj informować o nowościach i rzetelnie testować sprzęt AGD. Mam nadzieję, że pomoże Wam to wybrać coś fajnego, a może przy okazji dowiemy się, które sprzęty są niezbędne w kuchni, a które to straszne buble. :)

Tutaj liczę na Was – podpowiedzcie mi, jakie testy chcielibyście przeczytać (tutaj wątek na forum). Możecie pisać ogólnie lub podawać konkretne modele i marki, a my z Michałem dołożymy starań, by temu sprostać. :) Prócz testów i recenzji, będą też nowości rynkowe, bo myślę, że dobrze być na bieżąco i popatrzeć sobie na ładne rzeczy. To wszystko oczywiście w nowym dziale, więc z przepisami mieszać się nie będzie. :)

Zapraszam Was gorąco (forum i recenzje) i czujcie się u nas dobrze ugoszczeni. :)

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 2

  • joanna

Monte Snack to super delikatny biszkopt z orzechowym i czekoladowym nadzieniem. Kto z.was już jadł?

  • joannamazurek

ładne ciekawe i interesujące ! dziękuje

Nie można dodawać nowych komentarzy.