Mój Ebook z przepisami już jest!


Jest mi ogromnie miło Cię poinformować, że już jest mój ebook z przepisami. Przepisy są zdrowsze, z myślą o pakowaniu jedzenia do pudełek na wynos, ale spokojnie możesz zrobić je po prostu na obiad czy podwieczorek. To ogromna baza smacznych posiłków, których przygotowanie jest bardzo proste.

W tego ebooka włożyłam całe serce, kto mnie już trochę zna, ten wie, że uwielbiam lunchboksy. Zresztą prawda jest taka, że kotlet.tv powstał trochę też dlatego, że zabieraliśmy jedzenie na wynos do pracy w korpo, a potem by było łatwiej dzieliliśmy się przepisami na blogu. Tym właśnie blogu :)

Zajrzyj do sklepu: sklep.domowa.tv i sprawdź ebooka. Możesz pobrać fragment ebooka za darmo by zobaczyć jaki jest fajny oraz jakie są przepisy. Jestem pewna, że będziesz zachwycona/y. PS: A jeśli zechcesz kupić (polecam!) to z kodem domowatv masz rabat 10%.

Jak to było...

No cóż, przez lata ta nasza kuchnia mocno ewoluowała. Początkowo tradycyjna, taka, jaką wynieśliśmy z domu, od mamy czy babci. Po drodze skończyłam wiele kursów, gotowałam z najlepszymi szefami kuchni i sporo podróżowałam.

A kilka lat później założyłam bloga lifestylowego domowa.tv. Pojawiły się w naszej rodzinie dzieci i co tu ukrywać, to wszystko się zmieniło. Musieliśmy inaczej zorganizować czas, a także wziąć pod uwagę ich alergie. Zmieniliśmy całkowicie swój sposób odżywiania, obecnie jemy wegetariańsko, a z powodu mojej choroby od pewnego czasu również bezglutenowo. Wszystko przeorganizowaliśmy i szykowanie jedzenia do pudełek okazało się dla nas najlepszą opcją by nie tylko oszczędzić, ale też zdrowo jeść i móc dużo podróżować z trójką naszych dzieciaków.

I tak od wielu lat jestem zakręcona na punkcie jedzenia do lunchboksów.

Moja pierwsza książka "Mała wielka uczta" miała premierę dokładnie 5 lat temu. Była niesamowita, sprzedała się w ogromnym nakładzie kilkudziesięciu egzemplarzy. A jednocześnie przeczołgała mnie i był moment, że długo nie miałam ochoty wchodzić do kuchni.

Mój ebook - zobacz

Do własnego ebooka podeszłam trochę inaczej, ale zbierałam się za niego od pewnego czasu. Teraz wiem, że oddaj w Twoje ręce świetny produkt. Mój ebook to ogrom pracy. Mój ebook to ogrom pomysłów na przepisy, które są zdrowsze, bez glutenu, wegetariańskie. Wszystkie dania, a jest ich ponad 70 są ułożone w konkretne zestawy na każdy dzień, a każdy ma wyliczone makroskładniki i kalorie.

Planowani jedzenia do pudełka jeszcze nigdy nie było tak proste! Mam nadzieję, że się zakochasz  w tym ebooku. Pamiętaj, że możesz najpierw całkiem za darmo pobrać fragment ebooka! Zajrzyj do sklepu: sklep.domowa.tv

Zajrzyj do sklepu: sklep.domowa.tv i sprawdź ebooka. Możesz pobrać fragment ebooka za darmo by zobaczyć jaki jest fajny oraz jakie są przepisy. Jestem pewna, że będziesz zachwycona/y. PS: A jeśli zechcesz kupić (polecam!) to z kodem domowatv masz rabat 10%.

Dziękuję i smacznego :)