Maskotka KOTLET.TV i „Gotowanie z dziećmi”


Mam ogromną przyjemność zaprezentować Wam naszą maskotkę, maskotkę KOTLET.TV. ;-) jest to uroczy zielony stworek, który przypomina kształtem kotleta, ma łapki i nóżki i uśmiecha się do Was radośnie, witając Was w naszej kuchni.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Podoba Wam się? Mam nadzieję, że go polubicie, tym bardziej, że będzie czasem umilać niektóre filmiki. Pluszowy kotlecik będzie gościć głównie w filmikach związanych z akcją "Gotowanie z dziećmi". To nowa sekcja na naszej stronie. Będę się starać, abyście znaleźli tu fajne inspiracje do wspólnego gotowania z maluchami.

Zaproście dzieci do kuchni i pokażcie im, że to nie jest trudne. A wręcz przeciwnie, może być bardzo miłym i fajnym sposobem na spędzenie czasu. W tym dziale będę Wam również przedstawiać ciekawe pomysły na kinderbale i inne przyjęcia dla dzieci. Liczę również na Wasze sugestie i pomysły, postaram się wszystkie zrealizować. :)

Jako mała dziewczynka lubiłam gotować, choć może gotować to za dużo powiedziane – ale lubiłam kręcić się w kuchni. Mam wiele miłych wspomnień z tym związanych i, co tu ukrywać, coś mi z tego zostało. ;-)

Gotowanie może być bardzo fajnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, tym bardziej, jeśli zaczniecie od miłych i prostych, a w dodatku wesołych przepisów, które dzieciakom sprawią frajdę. Zapraszam do wspólnego gotowania.
PS. I dodam też, że jeśli nie macie jeszcze dzieci, to nic, przepisy są tak proste, że mogą umilić Wasze śniadania czy być fajnym dodatkiem na spotkanie ze znajomymi. Zapewniam Was, że każdemu poprawią humor. :)

Maskotka serwisu KOTLET.TV ;-)

tak troszkę dla śmiechu, na poprawę humoru i w ogóle

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 4

  • Niunia

Bardzo sympatyczny ten stworek ;-)

  • Anonim

Ale fajnyyy:)

  • Anonim

Super taka maskotka :) czy można byłoby ją zakupic??

  • Veronixaaa

No, rzeczywiście – niekulinarnie :)
Ale „kotletowo” !
Jestem pierwsza? o___O
Poza tym – przepiękna maskotka, pozdrów ją ode mnie xd

Nie można dodawać nowych komentarzy.