„Kuchnia polska” – Małgorzata Puzio


Kolejna kulinarna książka z naszej biblioteczki, tym razem "Kuchnia polska". Książka, po którą warto sięgnąć przed Wielkanocą, w końcu to właśnie w święta pojawiają się na stole tradycyjne dania, a tych w książce nie brakuje.

W książce "Kuchnia polska" przepisy prezentuje Małgosia Puzio, pewnie znana Wam z kulinarnego kącika w Pytaniu na śniadanie w telewizyjnej dwójce. Przepisy w książce są dość tradycyjne albo "tradycyjne w nowym wydaniu". :)

Książka nie zachwyca fotografiami, można powiedzieć, że są dość skromne, ale za to jest bardzo dużo przepisów. Jeśli szukacie pozycji, w której ktoś poda Wam na tacy przepisy z rodzimej kuchni, to na pewno warto, tym bardziej, że cena jest dość atrakcyjna, jak na książki kulinarne.

Książka podzielona jest na podstawowe działy, czyli znajdziecie tutaj Przekąski, Dania mięsna, Sałatki i surówki, Dania z warzywami czy Desery i ciasta. To tylko kilka wybranych.

Przy okazji zapraszamy na promocję książki w Warszawie. Miejsce to księgarnia Traffic w Warszawie na ul. Brackiej 25. Czas: 19 kwietnia o 18:30.

Zaproszenie na spotkanie z autorem
Zaproszenie na spotkanie z autorem

Informacje o książce

  • Kuchnia polska
  • Autor: Małgorzata Puzio
  • Wydawnictwo: Arystoteles
  • Liczba stron: 270, twarda oprawa
  • Cena orientacyjna: 35, 90 zł

Paulina Stępień

kotlet.tv

Dodaj komentarz

Komentarze: 5

dziękuję za miłe słowa :) a co do wizji, pokazuję się od zawsze co jakiś cza :) gdybym nie dozowała to bym musiała nie spać :D ściskam cieplutko :)

sorry! to miala byc,bardziej rada niz krytyka,ale czuje sie jak bym w dziob zarobil…ale co do twojej atrakcyjnosci,podtrzymuje…

no coś Ty :D ściskam i już, miłego wieczoru!

hello from Barcelona! does any of you know if this book is also available in English??

czy moze jest taka obcja zeby porowbac ksiazke 1 z 2 czy przepisy sa inne czy takie same?