Książka „Kuchnia japońska”


Tym razem "Kuchnia japońska" – książka dla wielbicieli niepowtarzalnych japońskich smaków i aromatów. Znajdziecie w niej przepisy na dania kuchni japońskiej, od tych znanych, po bardzo zaskakujące.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Najpierw zachęcam do obejrzenia filmu, przekonacie się, jak książka wygląda od środka. Poznacie też nasze pierwsze wrażenia.

Bardzo ładnie wydana książka, w miękkiej, wygodnej oprawie, a co najważniejsze, z ciekawymi przepisami. Poszukiwanie nowych przepisów jest dla mnie bardzo ważne, kuchnia japońska cały czas kojarzy się dość egzotycznie, co tym bardziej kusi, by czegoś "nowego" spróbować.

Mnie ta książka bardzo ucieszyła. Przyznam, że po produkty wykorzystywane w niektórych przepisach trzeba przejechać całe miasto, aż trafi się do dobrego sklepu z azjatycką żywnością, ale mnie to tym bardziej mobilizuje do poszukiwań. Czasem bywa odwrotnie, kupuję jakiś nieznany mi produkt i szukam do niego ciekawego zastosowania. I nawet jeśli nie bezpośrednio, to w tej książce można znaleźć wiele fajnych inspiracji, które będą impulsem do poszukiwań nowych smaków.

"Kuchnia japońska" to przepisy na najróżniejsze dania i na różne okazje. Znajdziecie tutaj popularne dania, jak przepis na zupę miso czy sushi. Ale również te znacznie mniej znane. To wszystko sprawia, że książkę ogląda się wyjątkowo, bo na każdej stronie można znaleźć jakąś ciekawą wskazówkę.

Książka podzielona jest na działy: Zupy i przystawki przed obiadem, Przystawki i sałatki, Sushi, Dania główne, Desery. I w każdym dziale można znaleźć całą masę przepisów. Książka będzie fajnym prezentem dla poszukiwaczy nowych smaków.

Informacje o książce

  • Kuchnia japońska
  • Wyd. Olesiejuk, 2010
  • Liczba stron: 192, miękka oprawa
  • Cena orientacyjna: 39,90 zł
Kuchnia japońska
Kuchnia japońska

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 5

  • ania

kuchnia japońska to mój zdecydowany faworyt, można powiedzieć że ją uwielbiam:) taka książka pod choinką byłaby dla mnie idealnym prezentem, pomijając fakt że mam już dwie inne książki o tejże kuchni;)

Paulina Stępień

Ania dla mnie ta książka to coś nowego, przyznam, że nie mam drugiej o tejże kuchni. W tej już kilka dań zwróciło moją uwagę :)

  • cynderia100

a gdzie można ją {kupić } {dostać}
sushi wygląda APETYCZNIE ^.^

  • kotlettv

książka jest w każdym sklepie, widziałam ją i w księgarniach i marketach :)

  • Michał Korzeniowski

jaka piosenka leci w tle?

Nie można dodawać nowych komentarzy.