Książka „Gotuj z Misiem i Tygryskiem” – Janosch


A dzisiaj recenzja troszkę innej książki kulinarnej, bo... dla dzieci. :) Pamiętam, że jako mała dziewczynka też miałam swoją książkę i była nią "Kuchnia pełna cudów". Jakiś czas temu przypominałam Wam jeden przepis z niej – aby zachęcić Was do wspólnego gotowania z dziećmi – na kanapeczki łódeczki.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Tym razem przedstawiam Wam książkę równie sympatyczną, z rysunkami i małymi przepisami wplecionymi w historię bohaterów – Misia i Tygryska. :) A książka to "Na pociechę coś pysznego. Gotowanie z Misiem i Tygryskiem". Historia Misia i Tygryska, fantastycznie zilustrowana przez Janoscha, podbiła serce niejednego dziecka. :)

Na początek, jak zawsze krótka recenzja wideo. :)

Książka jest jedną z serii o Misiu i Tygrysku, a fantastyczne ilustracje do niej wykonał sam autor – Janosh. Jego książeczki są już chyba znane na całym świecie – tłumaczone na kilkadziesiąt języków, zdobywają różne nagrody, a wiele z nich doczekało się ekranizacji.

Janosch to pseudonim, tak naprawdę autor nazywa się Horst Eckert. Jego historie z udziałem Misia i Tygryska poruszają serca najmłodszych... zresztą nie tylko. :) Nawet ja z wielką przyjemnością czytam fragmenty i oglądam obrazki.

Książka Gotuj z Misiem i Tygryskiem
Książka Gotuj z Misiem i Tygryskiem

Część przepisów jest tak prosta, że dzieci mogą je zrobić samodzielnie, a przy części przyda się pomoc rodziców. A wszystko to opowiedziane w formie wesołej historyjki. :) Bardzo miła książka.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 2

  • sylwecia

wow cos dla moich dziewczynek :)

  • majka

Znam Janoscha, moj Maly tez ma jego ksiazeczki z tym, ze po niemiecku. Wlasnie ostatnio czytalam sobie jedna z jego bajek, calkiem sympatyczna :) Taka ksiazeczka kulinarna na pewno znajdzie sie w bilioteczce mojego synka :)

Nie można dodawać nowych komentarzy.