Konferencja Social Media Standard i rozdajemy wejściówki


Jeszcze w grudniu wspominałam Wam, że będziemy prelegentami na konferencji Internet Standard, a dokładniej Social Media Standard. Konferencja odbędzie się w lutym 2012 w Warszawie, a dzisiaj mamy zaproszenia dla Was. Zaproszenia są dwa, a zadanie proste, więc gratka dla tych z Was, którzy interesują się mediami, internetem, społecznością itd.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Już jakiś czas temu pokazywałam Wam film zapowiadający konferencję (znajdziecie go tu: zapowiedź konferencji SMS), ale podczas tej zapowiedzi musieliśmy być poważni... w efekcie wyszło troszkę sztywno. :) Wolę bardziej na luzie opowiadać o naszej pasji. Zanim przejdę do meritum, czyli o czym będziemy opowiadać na konferencji, to pozwolę sobie na małą dygresję. :)

Wiele osób mówi, "fajne jest to, co robicie, też bym tak chciał(a)", a ja powiem tak: nic trudnego, wystarczy się wziąć do dzieła. :) To znaczy jest trudno i trzeba się uzbroić w cierpliwość, być przygotowanym na wiele porażek... ale też wiele sukcesów. Na pewno, a może przede wszystkim, ułatwia takie działania pasja. Teraz u nas to również praca, ale zanim do tego doszliśmy, była to po prostu pasja. A gdy w życiu czasem pasja łączy się pracą, to to szalone koło samo się nakręca. Gdybym nie lubiła tego, co robimy porzuciłabym to już dawno :) tak samo, jak rozstałam się pracą redaktor naczelnej. Było fajnie, prestiżowo... i prościej (sic!), ale teraz jest większa satysfakcja.

PS: Na filmie wspominam o komentarzu, który zapamiętałam, :) autorką jest Viri z bloga cioccolatogatto.blox.pl ;-)

To tyle osobiście. Myślę, że każdy z Was ma jakąś pasję, a jeśli jej nie ma, to warto jej poszukać. :)

O czym będziemy opowiadać na konferencji "SMS"

Podczas Social Media Standard będziemy mówić o kotlet.TV, o naszej stronie, o budowaniu tej strony i jej marki w oparciu o filmy wideo, o niesamowitej społeczności, która motywuje do działania i o tym, że warto brać czynny udział w relacjach z Wami (Czytelnikami). Będziemy mówić o tym, że za niewielkie pieniądze, bez zadęcia można zrobić coś fajnego. To tak w skrócie.

Zadanie dla Was

Mamy dwie wejściówki, a zadanie jest proste. Wymyślcie tytuł naszej prezentacji. Sami mamy wiele pomysłów, ale w efekcie brak tego jednego, podpowiedzcie nam, jaki tytuł wybrać. Poważny czy szalony – każdy weźmiemy pod uwagę. :)

Wybierzemy dwie osoby. A oczywiście jeden z tytułów zaproponowanych przez którąś z tych osób faktycznie pojawi się w naszym wystąpieniu!

Czas od dzisiaj 10.01. do 15.01. (niedziela) do północy. Czekamy na Wasze komentarze tutaj pod wpisem, liczba nieograniczona, możecie dodać, ile tylko chcecie. Wyniki w poniedziałek. :)

Konferencja Social Media Standard odbędzie się w Warszawie na początku lutego 2012 roku.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 111

  • Patrycja

Kotlet.tv- tutaj praca łączy się z pasją

  • Patrycja

Kotlet.tv- pracja jest przyjemnością, jeśli kochamy to, co robimy

  • Patrycja

Mała rzecz, a cieszy- kotlet.tv, nasz mały- wielki biznes

  • Paluina

kotlet.tv czyli mielony online.
kotlet.tv – nasza droga od pierogów jagodowych do skarbnicy wiedzy kuchennej online.
kotlet.tv – od babcinego zeszytu do internetowego kompendium kulinarnego.
Łączenie pasji z pracą, czyli najlepsze co może Cię spotkać w życiu.
Kotlet.tv – smacznie o pracy.
Kotlet.tv – jak internet pomaga marzeniom.

uff. na razie tyle ale jak coś jeszcze wymyślę to wrócę :D Mam nadzieję, że na coś się przydam :) Pozdrawiam gorąco :)

  • Monika

„jak internet pomaga marzeniom” – super!

  • Zapytanie

To o której wyniki? Uda się dziś, czy nie?

  • kotlettv

Podobno nie wszyscy widzieli wyniki, link jest, jak zawsze w podpisie, ale jeszcze tutaj wklejam kotlet.tv/wejsciowki-na-sms-rozdane dziękuję za wszystkie odpowiedzi i wspólną zabawę – Paulina

  • vici

gotuję, bo lubię
gotujemy z miłością

Nie można dodawać nowych komentarzy.