IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD – zobacz plan i wystawców


IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD
IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD

PS Mój ebook z przepisami już jest! Przejdź do sklepu, aby pobrać darmowy fragment:

Już za miesiąc w Łodzi odbędą się IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD. To najważniejsze wydarzenie dla branży produktów ekologicznych i żywności tradycyjnej w Polce. A Kotlet.TV jest jednym z partnerów medialnych tego wydarzenia.

Na początku zachęcamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznych targów NATURA FOOD 2010. Udział w targach potwierdziło blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy, który prezentować będą bioprodukty, produkty Fair Trade, żywność RAW a także produkty regionalne i lokalne.

Nowością na tegorocznej imprezie będzie prezentacja Smaki Regionalnych Piw w ramach której zaprezentują się browary oferujące piwa niepasteryzowane i regionalne. Targi będą okazją nie tylko do zapoznania się z ofertą produktów prezentowanych na stoiskach, ale także do udziału w licznych seminariach, szkoleniach i warsztatach. W ramach targów odbędą się:

Źródło: Informacja prasowa

Kotlet.TV jest jednym z partnerów medialnych wydarzenia.

Komentarze: 1

  • visit website

Hey there, I found your web site through Bing whilst seeking a very similar issue, your web site came out, it appears excellent. I’ve truly added so that you can my own favourites features and functions|added to bookmarking. Hey there, I found your web site through Bing whilst seeking a very similar issue, your web site came out, it appears excellent. I’ve truly added so that you can my own favourites features and functions|added to bookmarking.

Nie można dodawać nowych komentarzy.