IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD już za kilka dni


Targi Natura Food
Targi Natura Food

W dniach 14 - 16 października Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają na IV edycję Targów Naturalnej Żywności NATURA FOOD, najważniejszą krajową imprezę dedykowaną żywności ekologicznej i naturalnej. Oficjalnym partnerem targów jest Grupa IFOAM EU, europejska struktura Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął m.in. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Udział w targach potwierdziło blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy. Są wśród nich: producenci, przetwórcy i dystrybutorzy certyfikowanej żywności ekologicznej, żywności naturalnej, nisko przetworzonej, bezglutenowej i sojowej, sklepy i hurtownie z produktami ekologicznymi, gospodarstwa ekologiczne, producenci marynat, świeżych ziół i przypraw.

Produkty tradycyjne i regionalne będą prezentowane na stoiskach Urzędów Marszałkowskich oraz uczestników Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych Tygiel Smaków. Odbędzie się też prezentacja Smaki Regionalnych Piw w ramach której zaprezentują się lokalne, małe browary proponujące piwa będące alternatywą dla produktów koncernowych.

Targom towarzyszy bogaty program skierowany zarówno do branży jak i do miłośników dobrego smaku. W ramach imprezy będą miały miejsce liczne konferencje, seminaria, warsztaty, laboratoria smaku, konkursy i pokazy kulinarne.

Zapraszamy bardzo serdecznie na uroczyste otwarcie NATURA FOOD 2011 które odbędzie się 14 października 2011 (piątek) o godz. 11.00 na terenach targowych MTŁ, w hali 1 (Expo), ul. Stefanowskiego 30.

Kotlet.TV jest jednym z partnerów medialnych imprezy. Polecam też relacje z poprzednich targów.

IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD
14-16 października 2011
Łódź, tereny targowe MTŁ, ul. Stefanowskiego 30