G.R.I.L.L – wyniki zabawy


Z lekkim poślizgiem, za który przepraszam, czas na wyniki zabawy GRILL. Nadesłaliście tyle hasłem do naszej zabawy, że wybór był baaardzo trudny. :) Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście, a teraz czas na wyniki.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Tym razem rozdawaliśmy trzy zestawy grillowe, idealne na wyprawę w teren. Każda z trzech osób dostanie od nas finezyjnego okrągłego grilla oraz przyprawy grillowe Kamis.

Wyniki zabawy, czyli zestawy grillowe otrzymują:

Zosia za "Grill raźno iskrzy, ludzie leniuchują :)"

Anita za napis i pomysł na jego przedstawienie:

Obrazek z hasłem od Anety

Joanna za "Groźny Rekin Interesuje Lwicę Lukrecję".

Bardzo trudno wybrać tylko trzy hasła z tylu nadesłanych przez Was. :) Ogólnie to grill kojarzy Wam się z błogim lenistwem i odpoczynkiem. :) W połowie haseł to właśnie lenistwo i uczta grały pierwsze skrzypce. To fajnie, bo grillowanie jest miłe, a przed nami jeszcze przynajmniej dwa miesiące takiego ucztowania.

Dziękuję Wam za miłą zabawę. Do osób ww. wymienionych odezwę się dzisiaj.

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 11

  • Joanna z Facebooka

Hurra! Dzięki za wyróżnienie :)

  • Zosia

Dziękuję bardzo :-)

  • Henryk

Mam pytanie co wspólnego z hasłem grill ma Joanna za „Groźny Rekin Interesuje Lwicę Lukrecję” Przecież to jest bez sensu i nie ma nic wspólnego z grillem. Zosia i Anita powinny dostać nagrodę moim zdaniem ale Joanna nie

Paulina Stępień

Henryk nigdzie nie było napisane by miało tyczyć się grilla „Z literek g,r,i,l,l ułożyć zdanie. Może być zabawnie lub pomysłowo, wszystkie techniki dozwolone. Zachowajcie kolejność liter GRILL i do dzieła :) Ilość komentarzy nieograniczona. Może być zdanie, wierszyk, rysunek, zdjęcie (byle z karteczką kotlet.tv) itd.”

To jest zabawa, takie komentarze są nieeleganckie. Bawimy się i ma być miło. Zabaw na kotlecie jest dość dużo, więc każdy w końcu coś wygra. Naprawdę.

  • Robert

No też tak myślę że były lepsze pomysły na hasło GRILL. Joanna nie powinna wygrać.

Paulina Stępień

Henryk, Robert, Majka – prosiłabym o nie spamowanie, wszystkie komentarze są z jednego IP. Jakoś nikt inny nie wymyślił.

  • Majka

Gratuluję wygranym, ale rzeczywiście Hasło Grill wcale mi się nie kojarzy ze zdaniem „Groźny Rekin Interesuje Lwicę Lukrecję” przecież takie coś każdy mógłby wymyślić

  • Anita

BARDZO DZIEKUJE!!!!!!!! JAKA NIESPODZIANKA;)))))

  • Joanna

tak było w opisie
„Co trzeba zrobić

Z literek g,r,i,l,l ułożyć zdanie. Może być zabawnie lub pomysłowo, wszystkie techniki dozwolone. Zachowajcie kolejność liter GRILL i do dzieła :) Ilość komentarzy nieograniczona. Może być zdanie, wierszyk, rysunek, zdjęcie (byle z karteczką kotlet.tv) itd.”

„znafcom” radzę w przyszłości uważniej czytać regulaminy konkursów, zebyście się nie sparzyli, jak to mi, przyznam się, kiedyś się zdarzyło

pozdrawiam
Joanna :)

Paulina Stępień

Joanna ja gratuluję wszystkim :) wybór zawsze jest trudny, ale też uważam, że to zabawa, trzeba umieć się bawić :) ot i tyle :)))

  • Anita

nie dostałam jeszcze maila …..czekam z dziką niecierpliwością;)

Nie można dodawać nowych komentarzy.