Lukier plastyczny do tortów

Tort dla przyjaciółki mojej córci

Przepis: Lukier plastyczny do tortów

Autor: Kasia

Dodaj komentarz

Komentarze: 6

Chyba koszmarów jednak nie będzie bo dzieci małe nie były a solenizantka sama taki chciała.

Witam,
Czy mógłby ktoś podać przepis na tort w kształcie głowy tego konika ( jedno z pierwszych zdjęć ) ? Będę bardzo wdzięczna!
Pozdrawiam!:)

  • Anonim

Ja tego konia robilam w „stylu angielskim” mam na myśli że ciasto było chocolate biscuit cake czyli czekolada ciastka itp. a głowa to marshmallow rice crispy cake – to jest z pianek masła i płatków ryżowych. Wyłozyłam masę z pianek na folię spożywczą i nadałam kształt przypominający głowę i mocno ścisnęłam jak już stwardniała to wtedy powycinałam oczy nos itp. , następnie nakładałam lukier plastyczny . Na youtube jest jak nadać kształt takiej głowie z tym że kobieta używa czekolady do modelowania.

Witam, mam pytanie chce zrobić tort z obłożony plastyczną czekolada i jednocześnie go pomalować i tu pojawia sie pytanie z czego zrobić albo gdzie kupić farby do takiej operacji.

  • Anonim

Witam. Zobacz na P.A.N. centrum slodkiej dekoracji albo allegro. Ja mieszkam w Irlandii wiec raczej duzo nie pomoge. Ale P.A.N moge polecic bo akurat tam kupowalam , nie jest tanio ale maja praktycznie wszystko.