Elegancko złożona serwetka pod sztućce


Proste, a jednocześnie eleganckie złożenie serwetki pod sztućce. W dodatku praktyczne, bo gość może szybko rozłożyć taką serwetkę i wykorzystać. Do tego złożenia nie trzeba szczególnych manualnych zdolności, jak przy serwetce sercu, wystarczy tylko podwinąć rogi do środka i ułożyć sztućce.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Do takiego złożenia najlepsza będzie materiałowa serwetka. W zależności od okazji pastelowa (na poważniejsze spotkania), albo wzorzysta, np. w drobne kwiatki na spotkania z przyjaciółmi.

Komentarze: 3

  • Ataskowa

Mmmmm, bardzo elegancko. : >

  • 1991madziulaczek

Mam takie pytanie dotycząće4 korzystania z serwetek. Czy takich serwetek używamy do wycierania ust ( celów higienicznych) czy tylko służą nam jako dekoracja) Pytam, bo są na ten temat sprzeczne zdania. :) Mi by było szkoda rozwalać takie arcydzieła jak Pani robi, bo wszystkie są naprawdę przecudowne..:P

  • kotlettv

zdania są sprzeczne, bo i zastosowani różne, taka złożona w motyla to fajna dekoracja na stole, ale taka jak ta dzisiejsza spokojnie nadaje się do wykorzystania. Niektóre serwetki pełnią rolę bardziej dekoracyjną niż praktyczną a inne ładnie wyglądają ale śmiało mogą zostać wykorzystanie. Zresztą też dla gości na pewno jest milej sięgać po serwetkę lekko zawiniętą (jak ta) niż po taką wielokrotnie złożoną :)

Nie można dodawać nowych komentarzy.