„Ekspresowe dania i drinki na spotkania” – Olga Smile


Kolejna książka zaprzyjaźnionej Olgi Smile, tym razem chyba ulubiony temat autorki, czyli dania ekspresowe. Takie na różne spotkania ze znajomymi czy rodziną. Ekspresowe dania i drinki na spotkania to pozycja dla tych z Was, którzy lubią dobrze ugościć, ale zawsze mają za mało czasu.

Najnowsza książka Olgi ukazała się nakładem wydawnictwa MUZA, jest bardzo ładnie wydana, gruba, w twardej oprawie. W środku znajdziecie całą masę zdjęć potraw wykonanych przez autorkę, no i oczywiście przepisy. Przepisy na tytułowe dania ekspresowe.

Jeśli zastanawiacie się, co przygotować, aby na stole pojawiły się smaczne dania dla gości, to książka na pewno Wam się spodoba. Dodatkowo prócz dań (na zimno i na gorąco) są też przepisy na drinki. Mi za to szczególnie spodobały się propozycje różnych menu. Czyli takie krótkie podsumowanie, co do czego pasuje i jak to razem podać, by zrobić imprezę w danym stylu. Bardzo fajne.

Książka podzielona jest na kilka rozdziałów, a tam znajdziecie przepisy na dania troszkę szybsze (zarówno na ciepło, jak i zimno) oraz te, które wymagają troszkę dłuższego przygotowania. Niektóre z nich sprawdzą się oczywiście nie tylko podczas biesiady ze znajomymi, ale także na uroczystych domowych spotkaniach z różnych okazji.

Jeśli macie książkę, to gorąco zachęcam Was do podzielenia się własną opinią.

Informacje

  • "Ekspresowe dania i drinki na spotkania"
  • Wydawnictwo: MUZA, 2011
  • Liczba stron: 336, twarda oprawa
  • Orientacyjna cena: 46 zł

Paulina Stępień

kotlet.tv

Dodaj komentarz

Komentarze: 2

60 minut to faktycznie ekspresowe…

take szybke dania ;d