Dekoracyjne listki z ogórka


Cieszę się bardzo, że spodobał Wam się pomysł z dekoracją potraw, a poprzednia rzodkiewka-kwiatek okazała się łatwa i już zagościła na kilku stołach. Dzisiaj listki z ogórka, mogą być do kompletu z rzodkiewką albo jako "podstawa" do kanapek. Proste i... smaczne! :)

Tak podane śniadanie na pewno będzie smaczniejsze i nawet zwykłe kanapki z pastą jajeczną czy galantyną będą szybciej znikać ze stołu.

Dodaj komentarz

Komentarze: 16

co robisz z dekoracją po zjedzeniu posiłku ?
lub czy jesz dekorację podczas posiłku ?

oczywiście zjadam całą dekorację :) zarówno ostatnie rzodkiewki (swoją drogą miały lepsze wzięcie niż zwykłe) jak i te listki. Dekoracja w pełni jadalna, smaczna i zdrowa :)

Daj więcej takich dekoracji:)

jakie to śliczne, na pewno wykorzystam :)

tak można, po prostu w skórce wyglądają ładniej, ale jeśli ktoś nie lubi to oczywiście :) ważne by ogórek nie był taki miękki, tylko normalny :)

genialnie proste :)
to teraz zrób jeszcze różę ze skórki z pomidora – to jest dość trudne, ja nie potrafię.

właśnie miałam w planach na jutro, ale mnie nastraszyłeś :) podejmę to wyzwanie :))) jak sie uda to w pon lub wt trafi na YT :D

tzn teoretycznie wiem jak zrobić ale nigdy mi się nie udało – nie mam odpowiedniego noża w tej chwili. jak zapewne wiesz trzeba najpierw obrać pomidora tak jak jabłko (nie przerywając skórki) a potem nawinąć ją na nóż. i tu jest pies pogrzebany – trzeba mieć nóż o odpowiednio wąskiej końcówce. poćwiczysz to na pewno ci się uda :)

piekne :) moze cos z pomidorka?

za grube plasterki! :) musisz cieniej zrobić nacięcia :) inaczej się połamią, muszą być maksymalnie blisko siebie, wtedy łatwo się zagnie :)

dekoracja jest tak samo istotna jak potrawa :)

Ślicznie wycięty ogórek, napewno wypróbuję :)

prawie jak mięsny jeż

le clips est en Russe mais l’image est assez parlante.

dziękuje ci :)

✬¨´*❊.¸✬ Ⓢ Ⓤ Ⓟ Ⓔ Ⓡ ✬¸.❊*´¨✬
Pozdrawiam cieplutko:-))
˜”*°•ڰۣڿ✬ڰۣڿ•°*”˜