Dekoracja stołu na niezobowiązującą kolację


Kto powiedział, że różowy to tylko piórka i słodycz? Wystarczy różowe talerze, z eleganckim kwiatowym wzorem, postawić w surowej scenerii, a nabiorą zupełnie nowego charakteru.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Dzisiaj aranżacja troszkę rustykalna, lekko surowa, a przede wszystkim prosta. Bez piórek, świeczników i innych dodatków. Stawiamy na len i prostotę.

Pewnie każdy z Was ma czasem dość eleganckiej zastawy z własnej szafy, którą wyciąga tylko na specjalne okazje. Złocenia, zdobienia czy wzory nie muszą być przeszkodą przy prostej aranżacji stołu. Wykorzystałam eleganckie talerze w tonacji przygaszonego różu (kolekcja Rosali, AlmiDécor), ale ich "bogactwo" przełamałam całkowitym brakiem dodatków na stole.

Na stole położyłam lniane serwety w odcieniu wypalonej słońcem ziemi. Taka szarość wydaje się na tyle surowa, że fajnie równoważy róż. Do tego tylko proste kieliszki i jeszcze motyw rustykalny – źdźbła pszenicy.

Co zagościło na naszym stole

Dekoracja stołu na kolację lub lunch
Dekoracja stołu na kolację lub lunch
  • Talerz obiadowy w tonacji przygaszonego różu, kolekcja Rosali, AlmiDécor, 25 zł
  • Talerz deserowy, kolekcja Rosali, AlmiDécor, 21 zł
  • Kieliszki do czerwonego wina, IKEA
  • Lniane serwety w kolorze szarym, sklep z materiałami

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 1

  • Anonim

Taka delikatna:)

Nie można dodawać nowych komentarzy.