Amazing to… konkurs


Jak już wspominałam Wam ostatnio, zostałam poproszona o napisanie, co według mnie znaczy słowo amazing. Wyszła z tego naprawdę świetna zabawa! A to nie wszystko, bo moje zdjęcia ilustrujące hasło "Amazing to znaczy..." były w tym tygodniu wyświetlane w technologii 3D na ogromnej ścianie budynku w centrum Warszawy! Sami zobaczcie! Czas też zdradzić, czyja to zasługa.

PS Koniecznie zobacz mój nowy ebook "Proste przepisy" - to 154 strony i 66 najlepszych przepisów, w tym mnóstwo porad jak zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Przejdź do sklepu:

Otóż do zabawy zaprosiła mnie SKODA, promująca swój najnowszy model hasłem "Amazing to znaczy najnowsza SKODA Octavia". W ramach tej kampanii w Warszawie i Poznaniu emitowane są wielkie pokazy 3D wideo mappingu (to w dużym uproszczeniu ogromne animacje), gdzie za ekran służy cała ściana bloku. To niesamowite, móc zobaczyć swoje zdjęcia w takim rozmiarze!

Mam z tej okazji niespodziankę, bo Wasze zdjęcia też mogą tam się znaleźć. W tym celu skorzystajcie z aplikacji konkursowej SKODY na Facebooku, dostępnej pod adresem http://apps.facebook.com/amazing-to-znaczy. Do wygrania jest aparat Polaroida, a ponadto 20 zwycięskich zdjęć też trafi na taki gigantyczny ekran. Gdzie i kiedy?

W tym tygodniu, w piątek i sobotę, wydarzenie będzie miało miejsce w Poznaniu (ul. Półwiejska 4, godz. 19-22:00), tam macie jeszcze szansę zobaczyć moje zdjęcia. Z kolei w przyszłym tygodniu będą już wyświetlane zdjęcia konkursowiczów z Facebooka: we wtorek i środę w Warszawie, a w piątek i sobotę w Poznaniu (godziny takie same).

Amazing. Tutaj widać nasze zdjęcie w akcji, Fot. materiały Skoda
Amazing. Tutaj widać nasze zdjęcie w akcji, Fot. materiały Skoda
Tu jeszcze kilka ujęć z wyświetlania filmu
Tu jeszcze kilka ujęć z wyświetlania filmu
Tu jeszcze kilka ujęć z wyświetlania filmu
Tu jeszcze kilka ujęć z wyświetlania filmu

Paulina Stępień

kotlet.tv

Komentarze: 8

  • Paulina

gratulacje!! ;)

  • Ptyś

A co samochód ma do gotowania? Myślałam, że to strona z przepisami… Oj Kotleciku, trochę przesadzacie z tymi reklamami, rozumiem produkty spożywcze czy sprzęt kuchenny, ale to już chyba przesada…

  • Aneta

To samo pomyślałam. Jeszcze te wyskakujące reklamy…a było kiedyś tak miło…

  • Sasanka

Dokładnie! Czekam i czekam na nowe przepisu a tu auta albo co to amazing :/ szkoda … :/

  • Marioolkaaaa

:) Gratuluje nowych perspektyw, ale jeżeli chodzi o auta to ja jednak wolę mazdę :P

  • Miłośniczka

Ja tez wole mazdę <3

  • Migotka

Strona ma przepisy kulinarne, niektóre lepsze niektóre gorsze. Ale odniosłam wrażenie, że początek domowej stał się końcem kotleta.Szkoda, ale może jeszcze się to zmieni?

Paulina Stępień

Dla mnie to fajne wyróżnienie, że moje zdjęcia mogą być w rozmiarze XXL :)
Co do przepisów to polecam śledzić naszego FB, właśnie jesteśmy po 2 dobach kręcenia specjalnych odcinków kotlet.tv z cukiernikiem oraz drugim kucharzem :) Będziecie zachwyceni. Uściski!

Nie można dodawać nowych komentarzy.